PlayStation Plus Haziran 2022 Ücretsiz Oyunlarını Açıklandı

PlayStation Plus Haziran 2022 ücretsiz oyunları açıklandı. Sony, bu ay dünyanın en popüler oyunlarından God of War’ı ücretsiz yapacağını duyurdu. God of War’la birlikte iki oyun daha ücretsiz hale geliyor.

PlayStation Plus abonelerinin Haziran 2022’de hiçbir ek ödeme yapmadan ücretsiz olarak erişebilecekleri oyunlar belli oldu. Haziran ayının pek çok oyun tutkunu için oldukça hareketli geçebileceğini söyleyebiliriz çünkü Sony, dünyanın en popüler PlayStation oyunlarından bir tanesi olan God of War‘ı bu ay PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak sunacak.

PlayStation Plus aboneleri, bu ay toplamda 3 oyuna ücretsiz olarak ulaşma imkanı yakalayacaklar. Bu oyunları satın almak isterseniz; toplamda 1.567 TL ödeme yapmanız gerekecekti. PlayStation Plus aboneleri ise bu oyunlar için ekstra ücret ödemesi yapmayacaklar. Bu arada; aylık PlayStation Plus aboneliğinin 40 TL olduğunu hatırlatmakta fayda var.

İşte PlayStation Plus’a gelen Haziran 2022 oyunları

PlayStation Plus

  • God of War: 259 TL (PS4)
  • Naruto to Boruto: Shinobi Striker: 869 TL (PS4)
  • Nickelodeon All-Star Brawl: 439 TL (PS4/PS5)

PlayStation’ın resmi blog sayfasında yer alan paylaşıma göre PlayStation Plus aboneleri, Haziran 2022 ücretsiz oyunlarına 7 Haziran itibarıyla erişebilecekler. Oyunlar, 4 Temmuz 2022‘ye kadar ücretsiz indirilebilir olacak.

Kaynak :
https://blog.playstation.com/2022/06/01/playstation-plus-monthly-games-for-june-god-of-war-naruto-to-boruto-shinobi-striker-nickelodeon-all-star-brawl/

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir