ASUS ROG ZEPHYRUS G15 GA503 İnceleme


Bilgisayarın tasarımında ilk dikkat çeken yer hoparlörler oluyor, zira 2 tarafında toplan 6 adet hoparlör görüyoruz. Boyutları küçük dursa da ses yükseklik ve kalitesi açısından tatmin edici olduğunu söyleyebiliriz. 2 USB, 2 TypeX 1 AUX, 1 HDMI, 1 Ethernet bir de MicroSD kart girişine sahip olan Asus ROG Zephyrus G15 GA503, bütün bağlantı ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek düzeyde.  ASUS’a göre ekranı 180 derece açılabilen bilgisayarın menteşesi magnezyum ve alüminyum gibi kaliteli metallerin alaşımıyla üretildiği için epey sağlam.

Eğer klavyeyle çok vakit geçirdiğiniz bir iş yapıyorsanız, bu bilgisayardaki klavyelerin 30 dB’in altında ses çıkardığını, yani çok sessiz olduğunu belirtelim. Eğer oyunlarla ya da yüksek performans gerektiren yazılımlarla çok fazla vakit harcıyorsanız G15’in teknik kapasitesi yine size uygun bir seçenek sunuyor.

8 çekirdekli AMD Ryzen 7 6800 HS işlemcisi ve RTX 3060 ekran kartı ile bu bilgisayarda oynayamayacağınız oyun yok diyebilirim. 165 HZ tazeleme hızına ve 3 ms gecikme süresine sahip ekranı sayesinde de harici bir monitöre ihtiyaç duymadan rekabetçi oyunlarda öne çıkmanız mümkün. Ayrıca oyun, film gibi farklı işlevler için ekrandan en iyi deneyimi almanızı sağlayan Adaptive-Sync teknolojisi sayesinde görsel deneyimden geri kalmıyorsunuz

Asus ROG Zephyrus G15 GA503’ü satın almak için burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir