Epic Games Yaz İndirimlerinde 10 TL Altına Satılan Oyunlar


Epic Games’in Yaz İndirimleri 2022 kampanyası resmen başladı. Biz de sizler için, 10 TL ve altına satın alabileceğiniz en sağlam 10 oyunu derledik.

Geçtiğimiz yıllarda başlattığı ücretsiz oyun kampanyaları ile oyuncuların gönüllerinde taht kuran Epic Games, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklama ile geleneksel hale getirdiği Yaz İndirimleri 2022 kampanyasının başladığını duyurdu. Oyuncular, yüzde 75’i aşan indirimlerle ciddi anlamda tasarruf sağlayabilecekler.

Hal böyle olunca biz de sizler için bir içerik hazırlamaya karar verdik. Bu bağlamda; bu içeriğimizde, yapılan indirimle fiyatı 10 TL’nin altına düşmüş olan en iyi oyunlara hep birlikte bakacağız. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve Epic Games Yaz İndirimleri 2022 kapsamında fiyatı 10 TL’nin altına düşen oyunlara bakalım. İçeriğimize devam etmeden, oyunların hepsinin de iyi düzeyde olduğunu, basit ve ilgi görmemiş oyunlara dönüp bakmadığımızı belirtelim.

Yaz İndirimleri 2022 kapsamında 10 TL’den ucuza satın alabileceğiniz en iyi oyunlar

Epic Games

theHunter: Call of the Wild

Avcılık, bazı insanlar için vazgeçilmez bir hobidir. Ancak doğada kendi halinde yaşayan hayvanları öldürmek pek de makul bir yaklaşım değil. Eğer siz de bizim gibi düşünüyor ancak avcılık deneyiminin nasıl olduğunu merak ediyorsanız, theHunter: Call of the Wild tam da size göre. Normal fiyatı 32 TL olan oyun, Yaz İndirimi 2022 kapsamında 9,60 TL’ye satın alınabilir.

The Town of Light

The Town of Light, zaman zaman gözyaşlarınızı tutmakta zorlanacağınız ilginç bir oyun. Akıl hastası olan 16 yaşındaki Renee isimli küçük bir kıza hayat vereceğiniz bu oyunda, Renee’nin oldukça zor zamanlar geçirdiği akıl hastanesine bir yolculuk yapacaksınız. İngilizce kapasiteniz iyi değilse üzülmeyin. Oyunun Türkçe yaması da hazırlanmış ve bu hüzün dolu hikayeyi anlamanızı sağlıyor. Oyunun indirimli fiyatı, 4,95 TL.

Close To The Sun

Video oyun dünyasında adını duyuramayan bir yapım olarak yer alan Close To The Sun. Gerilim türünü sevenlerin mutlaka denemesi gereken bu oyun, Bioshock’a benziyor olsa da kesinlikle fiyatını hak ediyor. Rose Archer isimli bir gazeteciye hayat verdiğiniz oyun, Nikola Tesla ve Albert Einstein gibi bilim dünyasının en önemli isimlerini de içeriyor. Oyunun fiyatı, indirimler kapsamında 9,60 TL’ye düşmüş durumda.

BioShock Remastered

2000’li yılların başında tanışma imkanı yakaladığımız BioShock serisi, geçtiğimiz yıllarda remastered versiyonu ile yeniden ilgi odağı haline geldi. Aksiyon ve gerilimin tavan yaptığı oyunda, Rapture isimli denizaltı şehrindeki maceralara atılacak ve hayatta kalmaya çalışacaksınız. Normal fiyatı 31 TL olan oyun, Yaz İndirimi 2022 kapsamında yüzde 75 indirimle 7,75 TL’ye satın alınabiliyor.

Urban Trial Freestyle

Urban Trial Freestyle, benzeri çok olan bir oyun. Piyasaya sürüldüğü dönem büyük ilgi gören bu oyunda, bir motosiklete biniyor ve size verilen parkuru en yüksek puanı toplayarak atlamaya çalışıyorsunuz. 83,49 TL’ye satılan alınabilen oyun, Yaz İndirimleri 2022 kapsamında 8,34 TL’ye düşmüş durumda.

Submerged

Sessiz sakin, savaştan uzak bir oyun arıyorsanız doğru yerdesiniz. Oynayanların hayran kaldığı bu oyunda, sel altında kalmış gizemli bir şehri keşfe çıkacak ve yaralı kardeşinizle birlikte hayatta kalmaya çalışacaksınız. Submerged’ı satın almak isterseniz, yalnızca 3,30 TL ödemeniz gerekiyor.

Batman Arkham City Game of the Year Edition

Arkham City, Batman serisinin en sevilen yapımlarından bir tanesi olarak tarihe geçti. Bu efsane oyun, yapılan indirimler kapsamında 7,75 TL’ye satın alınabiliyor.

Tomb Raider GOTY

Video oyun dünyasının efsaneleşmiş yapımları arasına girmeyi başaran Tomb Raider da Epic Games Yaz İndirimleri 2022’de hatırı sayılır bir indirim aldı. Yüzde 80 indirim yapılan oyun, an itibarıyla 8,40 TL’ye satın alınabiliyor.

Iratus: Lord of the Dead

Epic Games’in “şiddetle tavsiye edilir” dediği Iratus: Lord of the Dead, sıra tabanlı bir taktiksel strateji ve RPG oyunu. Zombilerle dolu bir orduyu yönetmeye çalıştığınız bu oyun, basit bir yapıya sahip olsa da oldukça sürükleyici. Normal fiyatı 42 TL olan oyunu indirimler kapsamında 8,40 TL’ye satın alabilirsiniz.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun

Shadow Tactics: Blades of the Shogun, sizi 1615 yılı Japonya’sına götürecek. Strateji ve gizliliğin ön planda olduğu bu oyun, uzakdoğu kültürüne ilgi duyan oyunseverlerin beğenisini kazanacak yapımlardan bir tanesi. Oyunun Epic Games Yaz İndirimleri 2022 fiyatı, 5,90 TL.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir