Epic Games Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Online Oyunlar


Epic Games’in Yaz İndirimleri 2022 kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Biz de sizlere, yüzlere lira tasarruf etmenizi sağlayacak bir liste oluşturduk. Bu listede, indirime giren en iyi online oyunlara yer vereceğiz.

Oyunseverlere yüzlerce liralık tasarruf sağlayan Epic Games Yaz İndirimleri 2022 kampanyası, geçtiğimiz günlerde başladı. Oyuncular, bu kampanya kapsamında kimi oyunlarda 75’e varan indirimlerle oyun satın alabiliyorlar. Hal böyle olunca biz de Webtekno ekibi olarak, bu kampanyadan en iyi şekilde faydalanmanızı istiyoruz. 

Aslına bakacak olursak geçtiğimiz günlerde Epic Games Yaz İndirimleri 2022 için bazı listeler oluşturmuş ve sizlerle paylaşmıştık. Şimdi sizlere, bir liste daha oluşturduk. Bu sefer oluşturduğumuz liste, kampanya kapsamında indirime giren en iyi online oyunları içeriyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan listede yer alan yapımlara bakalım.

Epic Games’in başlattığı kampanyada, uygun fiyata satın alabileceğiniz en iyi online oyunlar

Epic Games

  • Deathloop
  • Dying Light 2 Stay Human
  • Battlefield 2042
  • Europa Universalis IV
  • Anno 2205
  • Far Cry 6
  • Drawful 2
  • Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction
  • Riders Republic

Deathloop

Bethesda tarafından geliştirilen Deathloop, geçtiğimiz yılın sonlarında piyasaya sürüldü ve yayınlandığı dönem tüm oyun tutkunlarının ilgisini çekmeyi başardı. Online modu da bulunan oyun, yüzde 60 indirimle 215 TL’ye satın alınabiliyor.

Dying Light 2 Stay Human

Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen Dying Light 2 Stay Human, salgın sonrası dünyayı anlatıyor. Dying Light 2 Stay Human’ı yüzde 33 indirimle 233 TL’ye satın alabilirsiniz.

Battlefield 2042

Klasik bir savaş oyunu serisi olan Battlefield’ın en yeni oyunu Battlefield 2042, yüzde 50 indirime girdiği için şans verilebilecek online oyunlar arasında yer alıyor. Oyunu 299,99 TL’ye satın alabilirsiniz.

Europa Universalis IV

Strateji türünü sevenlere hoş bir haberimiz var. Europa Universalis IV, Epic Games Yaz İndirimleri 2022 kapsamında yüzde 75 indirimle 19,75 TL’ye düştü. Türün öncüleri arasında yer alan yapım, oyuncuların kütüphanesinde yer alması gereken oyunlar arasında.

Anno 2205

Anno 2205, başka bir strateji oyunu. Çok oyunculu bu oyunun mantığı ise Europa Universalis IV’ten biraz farklı. Bu oyunda şehir kurup, bu şehri büyütmeye çalışıyorsunuz.

Far Cry 6

Ubisoft’un en uzun soluklu oyun serilerinden bir tanesi olan Far Cry serisinin son oyunu Far Cry 6, pek çok oyuncudan tam not almayı başardı. Epic Games Yaz İndirimleri 2022’de yüzde 60 indirim uygulanan oyun, 107,60 TL’ye satın alınabiliyor.

Drawful 2

Eğer amacınız eğlenmekse, zaten ucuz olan Drawful 2’ye bir şans vermeniz gerektiğine inanıyoruz. Zira bu oyun oynarken saatlerin nasıl geçtiğini anlayamayabilirsiniz. En az 3 kişiyle oynayabileceğiniz oyunda bir kişi resim çizerken, diğerleri de bu resmin ne olduğunu tahmin etmeye çalışıyor.

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction

Taktiksel nişancı türündeki oyunları seven oyuncular, Tom Clancy’s serisini çok iyi bilirler. Extraction ise serinin en yeni oyunu. 2022’nin başında piyasaya sürülen yapım, Epic Games Yaz İndirimleri 2022 kapsamında yüzde 50 indirimle satılıyor. Oyunun indirimli fiyatı, 89,50 TL.

Riders Republic

Spor oyunlarından hoşlanan oyuncular, Riders Republic’i Epic Games’in kampanyasında satın alabilirler. Yüzde 60 indirimle 107,60 TL’ye satın alabileceğiniz Riders Republic’te hem açık dünyanın keyfini çıkarabilir hem de diğer oyuncularla rekabet edebilirsiniz.

Epic Games Yaz İndirimleri 2022 kampanyası için oluşturduğumuz diğer listeler için:

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir