Godzilla vs. Kong Devam Filminin Çekimlerine Başlandı


2021 yılından başlarında seyirciyle buluşan ve hem olumlu hem olumsuz anlamda oldukça eleştiri alan, sinema dünyasının iki efsanevi karakterinin buluştuğu Godzilla vs. Kong’un devam filminin çekimlerine başlandığı iddia edildi.

Mart 2021 tarihinde çıkış yapan bilim kurgu filmi Godzilla vs. Kong, izleyicileri bir hayli şaşırtmıştı. Hem pozitif hem negatif anlamda şaşkınlıklara neden olan bu film, 1900’ler boyunca hakkında birçok film çekilmiş iki kurgusal yaratığın bir araya geldiği bir evrende geçiyor. Bu iki ilginç yaratığın konu alındığı film ve ilginç oyuk dünya teorisi hakkında bir inceleme yazısı yazmıştık. Yazıyı buradan okuyabilirsiniz.

Daha seyirciye sunulmadan önce ‘meme’lere konu olan ve çıktıktan sonra da bir hayli eleştirilen film, dünyanın en zengin insanlarından biri olan Elon Musk tarafından da eleştirilmişti. Musk, filmi mantık dışı bulmuştu. Tüm bu eleştirilere rağmen sevenlerinin de bir hayli fazla olduğu filmin iki karakteri Operation Monarch isimli bir mod ile Call of Duty: Warzone’a eklenmişti. Bugün ortaya atılan iddialara göre bir oyuna bile konuk olan bu filmin devam filmi çekilmeye başlandı.

Devam filminin çekimlerine başlandığı iddia ediliyor

Godzilla vs. Kong

Godzilla, yakın zamanda Wyatt ve Kurt Russell’ın başrollerde yer aldığı Apple TV+’ın MonsterVerse televizyon dizisi sayesinde yeniden seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Ancak canavarların kralını seyirciyle yeniden buluşturacak tek platform Apple TV+ değil. Avustralya’daki 7NEWS Brisbane isimli bir haber kanalının paylaşımına göre 2024 yılında vizyona girmesi beklenen devam filminin çekimlerine başlandı.

Kaynak :
https://comicbook.com/anime/news/godzilla-vs-kong-sequel-filming-starts/

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir