Amazon’dan Alıp Beğendiğimiz 7 Ürün


Haziran ayında Amazon’dan satın aldığımız ve beğendiğimiz 7 ürünü sizler için bir araya getirdik. Gelin, her an işinize yarayabilecek, görüp de sürekli almayı unutmuş olabileceğiniz o ürünlerin de arasında olduğu listeye yakından bakalım.

Hayatın her alanından ürünlerin bulunduğu ve Türkiye’ye girişinden bu yana ürün yelpazesini giderek genişletmeye devam eden Amazon Türkiye’den bugün farklı bir listeyle karşınızdayız. Bu listemizde, çeşitli kategorilerden her an ihtiyacınız olabilecek ya da sahip olmak isteyebileceğiniz, bizim de satın aldığımız ürünleri bir araya getirdik.

Amazon Türkiye’den seçtiğimiz bu ürünler arasında Thunderbold çoklayıcı, uygun fiyatlı bir kablosuz fare, laptop standı ve teknolojik bir yüzük de yer alıyor. Gelin, Amazon’dan kolay bir şekilde satın alabileceğiniz ve 30 gün içinde fikrinizden vazgeçtiğinizde hiçbir koşul olmadan iade edebileceğiniz ürünlere yakından bakalım.

  • Avantajlı fiyatlardan faydalanmak ve daha sonraki indirimlerden erken haberdar olmak için buradan Amazon Prime üyesi olabilirsiniz. Amazon Prime üyeliği içerisinde ayrıca hızlı kargo, Prime Video ve Prime Gaming yanında geliyor 🙂

Amazon Türkiye’den bu ay satın aldığımız ürünler:

Uygun fiyatlı kablosuz mouse arayanlara: Logitech M330 kablosuz mouse

logitech m330

Kablosuz bir fareye ihtiyacınız var ya da geçiş yapmak istiyorsanız, Logitech’in uygun fiyatlı olan bu fare modeline göz atabilirsiniz. Günlük ve ofis kullanımı için tasarlanan fare, sessiz tıklama özelliğine sahip ve sadece 1 AA pil ile 24 aya kadar çalışma ömrü sunuyor.

Mac’inizdeki girişler yetmiyorsa: Thunderbolt çoklayıcı

usb çoklayıcı

Mac bilgisayar kullanıcılarının en büyük derdi olan az giriş sayısı, sizin de canınızı sıkıyor olabilir. Bu durumdan kurtulmak için iki USB 3.1, iki USB C, bir microSD ve bir HDMI girişi bulunan bu çoklayıcıyı tercih edebilirsiniz.

Yüksek boyutlu ve uygun fiyatlı microSD arayanlara: Samsung 128 GB EVO+ microSD

microsd

microSD ihtiyacınızı karşılayacak, nispeten yüksek boyutlu ve uygun fiyatlı bir depolama arıyorsanız Samsung’un bu hafıza kartını tercih edebilirsiniz.

Dizüstü bilgisayarınıza alabileceğiniz en iyi hediye: Katlanabilir bilgisayar standı

bilgisayar standı

Bilgisayarınızı yükseltmek ve ekranı göz hizanıza getirerek vücudunuz üzerindeki yükü azaltmak istiyorsanız, uygun fiyatlı bu yükseltici işinizi fazlasıyla görecektir.

NFC teknolojisini telefonundan bağımsız kullanmak isteyenlere: Giyilebilir NFC akıllı yüzük

nfc yüzüğü

Bu ürün, NFC teknolojisinden akıllı telefonunuzdan bağımsız bir şekilde kullanmanızı sağlıyor. Parmağınıza taktığınız bu yüzük ile NFC’nin sunduğu tüm imkânlardan faydalanabiliyorsunuz. Örneğin, bir pos makinesine parmağınızı uzatarak ödeme yapabilirsiniz.

Üç ayrı standa para vermekten kurtulmak isteyenlere: 3’ü 1 arada selfie çubuğu

monopod tripod

Çekim yapacağınız her ana ve ortama uyum sağlayacak bir stand arıyorsanız, hem monopod, hem tripod, hem de selfie çubuğuna dönüşebilen bu ürüne göz atabilirsiniz.

go pro

Aksiyon kameraların amiral gemisi Go Pro Hero 9’a sahipseniz, kameranızın potansiyelini köküne kadar kullanmak için su altına da girmeniz gerekebilir. Bu kılıf sayesinde 45 metre derinliğe kadar güvenli bir şekilde su altı çekimleri gerçekleştirebilirsiniz.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir