Subaru, Acı Sos Üretti


Yepyeni BRZ modelinin yanında bir acı sos piyasaya süren Subaru, yalnızca otomobilini tanıtmak yerine belli bayilerde ve sosyal medya çekilişiyle otomobil tutkunlarına acılı “tat sürüşü” sunacağı ilginç bir reklam filmi yayınladı.

İster aracın kendisi isterse onu kullanan kişi olsun spor arabalar daima ateşli ya da hızlı kelimesiyle eş anlamlı olarak bilinir. Subaru bu düşünceyi bir adım daha öteye taşımak için yenilenmiş BRZ’sinin yanında aynı ada sahip bir acı sos da piyasaya sürerek ateşi daha da harlıyor.

Subaru, spor coupe BRZ’nin tanıtımı için ilginç bir yöntem seçti. Zulu Alpha Kilo adlı ajansla birlikte yeni bir kampanya başlatan Japon otomobil üreticisi, otomobil tutkunlarına sosyal medya çekilişiyle belli bayilerde otomobilin sürüşünü test edebilecekleri “tat sürüşü” imkanı sunuyor. “Ignite Your Senses” yani “Duyularınızı Ateşleyin” isimli kampanyaya gelin birlikte bakalım.

Test sürüşü için sosyal medya hesaplarındaki yarışmalara katılmak gerekiyor

Subaru acı sos

Subaru, kullanıcıların reklamdaki acıyı tadabilmeleri için sınırlı sayıda BRZ markalı bir acı sos ürettiğini açıkladı. Tüketicilerin belirli otomobil bayilerinden bir şişe BRZ acı sos alma ya da sürüş şansı yakalayabilmeleri için Subaru’nun sosyal medya hesaplarındaki yarışmalara ve çekilişlere katılmaları gerekiyor.

BRZ acı sos şişelerine basılan özel bir kod, tüketicileri yeni bir mobil sürüş oyunu oynayabilecekleri özel bir Snap AR lensine yönlendiriyor. Oyuncuların yeni BRZ’yi bir dizi dolambaçlı yolda sürerek 60 saniye içinde yol boyunca toplayabildikleri kadar çok biber toplamaları gerekiyor.

İşte Subaru’nun acı soslu reklam filmi:

BRZ’yi kullanmayı oldukça acı olan bir sosa benzeten reklam filmi, pizzacıda yemek yiyen bir adamın kapının önüne park edilmiş bir Subaru BRZ’yi görüp mest olmasıyla başlıyor. Pizzacı adama bir şişe BRZ markalı acı sos verdiğinde, işler daha da ilginç hale geliyor. Kahramanımız acı soslu pizzadan bir ısırık aldıktan sonra, şehrin karanlık sokaklarında BRZ’yi son sürat sürdüğü bir hayale dalıyor. Reklamın ana teması ise “Yepyeni Subaru BRZ ile tanışın. O kadar kavurucu ki, duyularınızı ateşleyecek” sözleri ile vurgulanıyor.

Kaynak :
https://designtaxi.com/news/419857/Subaru-Made-A-Hot-Sauce-So-You-Can-Taste-Drive-The-Thrill-Of-Sports-Cars/

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir