Madame Web Filminin Konusu İçin Heyecanlandıran İddia


Spider-Man evreninde geçecek olan Madame Web filminin konusu ve oyuncularıyla ilgili oldukça ilginç iddialar ortaya çıktı. Buna göre film, Madame Web ve Örümcek Kadınların Peter Parker’ı korumak için bir araya geldiği bir görevi konu edinecek. Gelin detaylara birlikte göz atalım.

Sony Pictures, süper kahraman evrenini genişletme çabaları kapsamında çıkaracağı Madame Web filminin çekimlerine çoktan başladı. Önümüzdeki yıl vizyona girmesi planlanan yapım, Spider-Man evreninde yer alan Madame Web isimli karaktere odaklanarak daha önce beyaz perdede görülmemiş bir Marvel karakterini hayata geçirecek.

S.J. Clarkson tarafından yönetilecek yapımın başrolünde Madame Web olarak ünlü oyuncu Dakota Johnson’ı göreceğiz. Johnson’ın yanı sıra filmde Sydney Sweeney, Isabela Merced, Adam Scott, Emma Roberts gibi birçok ünlü isim de yer alacak. Filmin neyi ele alacağı henüz bilinmiyor; ancak ortaya çıkan yeni söylentiler, filmin karakterleri ve konusu ile ilgili dikkat çekici iddiaları bizlere sunuyor. Gelin hep beraber bunlara bir göz atalım.

Adam Scott Ben Parker’ı, Emma Roberts ise Mary Parker’ı canlandırabilir

Öncelikle oyuncuların canlandıracağı karakterler ile ilgili ortaya atılan iddialara bir bakalım. Boston’da çekimler sürerken ortaya atılan iddialar, Dakota Johnson’ın Cassandra Webb’in Madame Web’ini canlandıracağını ifade ediyor. Daha önce çıkan bilgilerde, Johnson’ın Julia Carpenter kişiliğine sahip olan Madam Web olabileceği ifade edilmişti. Ancak bu yeni iddia, Johnson’ın Cassandra Webb’i beyaz perdeye taşıyacağını gösterdi. Ayrıca söylenti, Sydney Sweeney’in Madame Web olmadan önce Örümcek Kadın olan Julia Carpenter olabileceğini de ortaya koydu.

Filmde yer alacak bir başka oyuncu ise Celeste O’Connor. İddiaya göre O’Connor, bu filmde bir başka Örümcek Kadın olan Mattie Franklin olarak karşımıza çıkabilir. Kadroda yer alan Mike Epps’in de Franklin karakterinin babasını canlandırabileceği söyleniyor. Ayrıca iddia, Isabel Merced’in de Anya Corazon’u canlandırabileceğini söylüyor. Corazon isimli karakter, çizgi romanlarda ‘Örümcek Kız’ olarak bilinen bir süper kahraman.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir