Love and Thunder Çok Yakında Disney Plus’ta!


Thor’un en yeni filmi olan Thor: Love and Thunder, çok yakında Disney Plus’ta izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. İşte sinemaya gidemeyenleri sevindirecek haberimizin detayları…

Marvel evreninde o kadar çok süper kahraman var ki illaki birisini seviyorsunuz. Şüphesiz ki Marvel’ın en sevilen karakterlerinden biri de Chris Hemsworth’ün canlandırdığı Thor. Uzun bir aradan sonra Marvel, nihayet sevilen karakteri Thor’un yeni filmini geçtiğimiz ay beyaz perdede izleyiciyle buluşturdu. 

Birçok şey gibi bilet fiyatlarına da gelen zam sonrası, pek çok Thor hayranı maalesef ki Thor: Love and Thunder’ı sinemada izleme fırsatını yakalayamadı. Ancak üzülmeyin çünkü Disney Plus, yakında yeni filmi platformunda yayınlamaya hazırlanıyor.  

Marvel ve Star Wars evrenine ait yapımları ve çok daha fazlasını izlemek için hemen Disney Plus’a üye olabilirsiniz! 

Thor: Love and Thunder 8 Eylül’de Disney Plus’ta! 

thor: love and thunder disney plus'a geliyor

Birçoğumuz uzun bir süredir ‘Thor’un yeni bir filmi çıksa da izlesek’ diye bekliyorduk. Ancak maalesef ki ekonomik olarak zor günler geçirdiğimiz şu günlerde sinemaya gitmek bile bir lüks haline geldi. Biliyorsunuz ki Marvel evrenine ait birçok film ve dizi Disney Plus’ta yer alıyor. Thor’un son fimi olan Love and Thunder (Aşk ve Gök Gürültüsü) da bu yapımlardan biri olmaya hazırlanıyor.  

Merakla beklenen ve hayranlarına nostaljik anlar yaşatan filmin 8 Eylül’de Disney Plus’ta yayınlanacağı duyuruldu. Beyaz perdede büyük bir ilgi gören filmin dijital platformda da aynı şekilde karşılanması bekleniyor. Tabii ki Disney Plus, övgü dolu eleştiriler alan Thor: Love and Thunder’ı sinemada izleyemeyenler için de eşsiz bir fırsat sunuyor. 

Thor: Love and Thunder ve daha fazla Marvel yapımını izlemek için hemen buraya tıklayarak Disney Plus’a üye olabilirsiniz. (Hem de neredeyse bir bilet parasına!) 

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir