Thor Love and Thunder Hangi Sahnelerin Silineceği Belli Oldu


Thor: Love and Thunder’ın Disney Plus’ta yayınlanmadan önce hangi sahnelerinin kesileceği ve neden kesileceği belli oldu.

Marvel hayranları tarafından çok da beğenilmeyen son Marvel Sinematik Evreni filmi Thor: Love and Thunder, bildiğiniz gibi 8 Eylül’de Disney Plus’a gelecek ama Türkiye hariç… Daha önce Türkiye’de Disney Plus’ta uzun bir süre daha görmeyeceğimiz Thor: Love and Thunder’ın platforma birkaç sahnesi kesik halde geleceğinin haberini almıştık.

Ancak hangi sahnelerin olduğu kesin değildi. Marvel’dan gelen açıklamayla birlikte filmden hangi sahnelerin ne sebeple kesildiğini öğrenmiş olduk. Gelin detaylara birlikte bir göz atalım. (Şimdiden uyaralım, yazımızda film için bol bol spoiler bulunmakta.)

Thor: Love and Thunder’ın sahneleri, süreyi azaltmak için kesiliyor

Normalde silinmiş sahneler kelimelerini duyunca sevinmemiz gerekir zira yönetmenler, filmlerin sinemada yayınlanan versiyonlarına eklemedikleri sahneleri dijital sürümlerine eklerler. Ancak Marvel, Thor: Love and Thunder’da bunun tam tersini yapmak istiyor.

Sebebi ise filmin kısaltılmak istenmesi. Marvel, Disney Plus platformuna gelmeden önce Thor: Love and Thunder’ın 2 saat altına düşmesini istiyor. Bu bağlamda filmden çıkarılacak sahneler ise şunlar:

  • Thor, Valkyrie ve Korg’un Zeus’u ararken birkaç karakterle karşılaştığı sahne
  • Star-Lord ve Mantis’in Thor’u ikna etmeye çalıştığı sahne
  • Thor’un panik halindeki Star-Lord ve Mantis ile bir kaos içerisindeyken konuştuğu ve Korg’un patlamayla daldığı sahne.
  • Zeus’un Thor’a özel bir araç gereç hediye ettiği sahne

Bu sahneler çıkartılınca film, 2 saatin altına düşüyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak :
https://bgr.com/entertainment/thor-love-and-thunder-deleted-scenes-detailed-by-marvel/

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir